Strona głównaO nasMedia o nasUniverskin™ kosmetyki szyte na miarę

Universkin™ kosmetyki szyte na miarę

O kosmetykach Universkin, ich filozofii i wyjątkowości opowiedział Prezes Universkin Harry Arampatzis, który przybył do Polski specjalnie na to wydarzenie. W trakcie części oficjalnej spotkania, którą poprowadził Marcin Prokop, grupa ekspertów podzieliła się doświadczeniami i spostrzeżeniami na temat trendów w pielęgnacji skóry panujących zarówno w Polsce jak i na świecie. Kluczowymi były opinie dr Marcina Ambroziaka i Joanny Ambroziak, którzy od lat z wielkim sukcesem prowadzą swoją klinikę. Na bieżąco mają możliwość poznawania i testowania nowości z dziedziny dermatologii i medycyny estetycznej, a mając kontakt z pacjentami, doskonale rozumieją ich potrzeby i oczekiwania.

W dyskusji wzięli też udział Roya Sobhani, Product Manager Universkin z Croma Pharma w Austrii oraz Katarzyna Potocka, Dyrektor Zarządzający Croma Pharma w Polsce. 

UNIVERSKIN™ to produkty do pielęgnacji skóry zaprojektowane przez francuską firmę farmaceutyczną o tej samej nazwie. Powstały dzięki zespołowi wybitnych naukowców składającemu się z 2 dermatologów, 1 chirurga szczękowo-twarzowego, 2 chirurgów plastycznych, 1 patolog, 1 biolog i 1 chemik. Szefem zespołu i jednocześnie prezesem firmy jest farmaceuta, którego bez wątpienia można nazwać wielkim propagatorem innowacji.

Universkin™ to kosmetyki szyte na miarę dostępne w gabinetach lekarzy dermatologów. Dopasowywane są do każdego pacjenta indywidulanie w zależności od jego problemów skórnych, stylu życia, czy nawet pory roku. Kompozycja kosmetyków tworzona jest przez lekarza w jego gabinecie. Lekarz ma do dyspozycji bazowe serum P zawierające peptydy biomimetyczne i oleju Camelina, które łączy z odpowiednio dobranymi, naturalnymi składnikami aktywnymi. Jest ich 19. Łącząc maksymalnie 3 w jednej formule, możliwe jest uzyskanie aż 1159 kombinacji.

Na spotkanie przybyli wyjątkowi reprezentanci mediów jak:

  • Joanna Klimas
  • Dorota Williams wraz z córką Klaudią Redzisz-Alam
  • Lidia Popiel
  • Marta Kuligowska
  • Joanna Kryńska TVN
  • Michał Piróg
  • Beata Tadla  
  • Marlena Bielińska
  • Ewa Wojciechowska.

Zobacz zdjęcia z wydarzenia na oficjalnym profilu Facebook Kliniki Ambroziak kliknij tutaj.

Kontakt:

BiS! Błasikiewicz i Sworowska Agencja Public Relations s.c.
BIURO PRASOWE „KLINIKA AMBROZIAK”
Solec 81 B lok. 63 A, 00-382 Warszawa
tel. +48 22 321 37 02
fax. +48 22 321 37 03
[email protected]

Klinika Ambroziak

al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa

pon-pt: 10:00-18:00
sob: 10:00-18:00

Szpital Ambroziak

ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno

pon-pt: 10:00-20:00
sob: zamknięte

Szpital Ambroziak

Wilanów, ul. Kosiarzy 9 A
02-953 Warszawa

pon-pt: 9:00-20:00
sob: zamknięte