ZAMKNIJ

Oświadczenie

Klinka Ambroziak oświadcza, że nie jest w żaden sposób związana z reklamą środków odchudzających pod nazwą Piperine.

Dr Ambroziak nigdy nie rekomendował stosowania tych środków. Zbieżność nazwisk dr Marcina Ambroziaka oraz Prof. Ambroziaka – wskazanego jako autor korespondencji mailowej, reklamującej środek odchudzający jest przypadkowa. Autor korespondencji mailowej, reklamującej Piperine nie jest i nigdy nie był członkiem naszego zespołu.

Środki odchudzające pod nazwą Piperine nigdy nie były przedmiotem jakichkolwiek badań klinicznych w naszej Klinice. Nie jest nam znany ich skład, właściwości oraz sposób oddziaływania na organizm.

Zaleca się ostrożność w stosowaniu wszelkich suplementów diety, dokładną weryfikację składu tabletek oraz źródła ich pochodzenia a także konsultację medyczną przed rozpoczęciem wszelkich kuracji odchudzających, zwłaszcza wspomaganej środkami chemicznymi.

PL | EN

Ultraformer III

Zabiegi na CIAŁO 30% OFF

Zadbaj o siebie poświątecznie. Tylko w Klinice w Piasecznie, promocja do końca stycznia!

VECTRA XT

VECTRA XT

Dr Marcin Ambroziak proponuje:

Zobacz końcowy efekt zabiegu chirurgicznego na twarz lub ciało w technologii 3D, dzięki innowacyjnemu urządzeniu VECTRA XT.

Wiele osób nie decyduje się na zabiegi połączone z ingerencją chirurgiczną, gdyż obawiają się, że będą wyglądały nienaturalnie lub rozmiar np. implantów okaże się za duży.

Klinika Ambroziak Estederm jako pierwsza w Polsce klinika dermatologiczna wykorzystuje urządzenie Vectra XT przeznaczone do dokładnego obrazowania kształtu, konturu oraz kolorytu wybranych części twarzy oraz ciała pacjenta. Jest to jedyne narzędzie pozwalające pacjentowi zobaczyć naprawdę jak będzie wyglądał po zabiegu.

Lekarze w USA, którzy już korzystają z tego urządzenia twierdzą, że w tej chwili nie wyobrażają sobie pracy bez Vectry XT. Pacjenci bowiem, domagają się zdjęć w 3D, gdyż tylko wtedy mogą aktywnie partycypować w konsultacji i oceniać rezultaty zmian zgodnie z własną budową anatomiczną. Jest to szczególnie przydatne do symulacji wyników zabiegówwypełnienia zmarszczek, modelowania oraz powiększania ust oraz kości policzkowych. Lekarze i pacjenci zgodnie przyznają, ze zdjęcie 3D jest warte więcej niż 1000 słów.

VECTRA XT uzyskuje obraz 3D dzięki synchronizacji kilku cyfrowych obrazów dwu-wymiarowych. Następnie oprogramowanie systemowe przetwarza podane informacje i generuje bardzo dokładną mapę kształtu i kolorytu danej części ciała w technologii 3D.  Cały proces trwa zaledwie kilka milisekund, co sprawia, że ruch pacjenta nie zakłóca działania systemu (np. w sytuacji kiedy pacjentem jest małe dziecko). Gotowy plik 3D przechowywany jest w pamięci komputera. Pacjent śledzi zdjęcie na ekranie komputera, po dokonaniu ostatecznej decyzji, zdjęcie jest zapisywane
i wykorzystywane przez lekarza podczas wykonywania zabiegu.

Zalety systemu VECTRA XT:

 • obrazowanie wszystkich partii ciała w technologii 3D
 • symulacja wyników zabiegów poprzez:
  • ocenę możliwości urządzeń odchudzających
  • wizualizację sylwetki pacjenta w ubraniu
  • wybór i wizualną implementację implantów tkankowych (kwas hialuronowy, własny tłuszcz, hydroksyapatyt wapnia)  
 • wysoka rozdzielczość gwarantująca oddanie najdrobniejszych szczegółów w najlepszej możliwej jakości
 • kontrolę znamion i archiwizację zdjęć z dermatoskopii
 • zwiększona rozpiętość zdjęć
Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

INFOLINIA - ZAPISY


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05
726-101-000

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00

Szpital Ambroziak
ul. Młynarska 2
05-500 Piaseczno

recepcja@klinikaambroziak.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.