PL | EN

Konsultacje

dietetyczne

Zadbaj o zdrowie i dobre samopoczucie swoje oraz najbliższych dzięki indywidualnie dobranemu programowi żywieniowemu oraz nowoczesnej analizie składu ciała.

VECTRA XT

VECTRA XT

Dr Marcin Ambroziak proponuje:

Zobacz końcowy efekt zabiegu chirurgicznego na twarz lub ciało w technologii 3D, dzięki innowacyjnemu urządzeniu VECTRA XT.

Wiele osób nie decyduje się na zabiegi połączone z ingerencją chirurgiczną, gdyż obawiają się, że będą wyglądały nienaturalnie lub rozmiar np. implantów okaże się za duży.

Klinika Ambroziak Estederm jako pierwsza w Polsce klinika dermatologiczna wykorzystuje urządzenie Vectra XT przeznaczone do dokładnego obrazowania kształtu, konturu oraz kolorytu wybranych części twarzy oraz ciała pacjenta. Jest to jedyne narzędzie pozwalające pacjentowi zobaczyć naprawdę jak będzie wyglądał po zabiegu.

Lekarze w USA, którzy już korzystają z tego urządzenia twierdzą, że w tej chwili nie wyobrażają sobie pracy bez Vectry XT. Pacjenci bowiem, domagają się zdjęć w 3D, gdyż tylko wtedy mogą aktywnie partycypować w konsultacji i oceniać rezultaty zmian zgodnie z własną budową anatomiczną. Jest to szczególnie przydatne do symulacji wyników zabiegówwypełnienia zmarszczek, modelowania oraz powiększania ust oraz kości policzkowych. Lekarze i pacjenci zgodnie przyznają, ze zdjęcie 3D jest warte więcej niż 1000 słów.

VECTRA XT uzyskuje obraz 3D dzięki synchronizacji kilku cyfrowych obrazów dwu-wymiarowych. Następnie oprogramowanie systemowe przetwarza podane informacje i generuje bardzo dokładną mapę kształtu i kolorytu danej części ciała w technologii 3D.  Cały proces trwa zaledwie kilka milisekund, co sprawia, że ruch pacjenta nie zakłóca działania systemu (np. w sytuacji kiedy pacjentem jest małe dziecko). Gotowy plik 3D przechowywany jest w pamięci komputera. Pacjent śledzi zdjęcie na ekranie komputera, po dokonaniu ostatecznej decyzji, zdjęcie jest zapisywane
i wykorzystywane przez lekarza podczas wykonywania zabiegu.

Zalety systemu VECTRA XT:

 • obrazowanie wszystkich partii ciała w technologii 3D
 • symulacja wyników zabiegów poprzez:
  • ocenę możliwości urządzeń odchudzających
  • wizualizację sylwetki pacjenta w ubraniu
  • wybór i wizualną implementację implantów tkankowych (kwas hialuronowy, własny tłuszcz, hydroksyapatyt wapnia)  
 • wysoka rozdzielczość gwarantująca oddanie najdrobniejszych szczegółów w najlepszej możliwej jakości
 • kontrolę znamion i archiwizację zdjęć z dermatoskopii
 • zwiększona rozpiętość zdjęć
Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

ZADZWOŃ


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00

Klinika Ambroziak
Oddział Piaseczno
ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno

recepcja@klinikaambroziak.pl
Tel. +48 22 111 50 05
Tel. +48 726 101 000

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.