PL | EN

Ultraformer III

Zabiegi na CIAŁO 30% OFF

Oferta karnawałowa – przez cały luty. W Warszawie i w Piasecznie!

O nas

GINEKOLOGIA ESTETYCZNA

 • Agnieszka Czarnecka-Świerkot

  Agnieszka Czarnecka-Świerkot

  Dr Agnieszka Czarnecka- Świerkot jest specjalistą położnictwa i ginekologii II stopnia.

  Studia ukończyła na I Wydziale Lekarskim, Akademii Medycznej w Warszawie w 1996 r. Od 1997 pracuje w Szpitalu Ginekologiczno- Położniczym im. Św. Rodziny w Warszawie jako ginekolog- położnik. W 2006 r. uzyskała tytuł specjalisty z zakresu ginekologii i położnictwa. Obecnie pełni funkcję zastępcy ordynatora Oddziału Położniczego oraz prowadzi Oddział Patologii Ciąży w Szpitalu Ginekologiczno - Położniczym im. Św. Rodziny w Warszawie.

  Dr Czarnecka-Świerkot uczestniczyła w licznych kursach z dziedziny ultrasonografii w położnictwie i ginekologii (w tym kursy indywidualne) oraz szkoleniach z zakresu histeroskopii diagnostycznej i operacyjnej. Brała udział w warsztatach operacyjnych na temat: "Techniki laparoskopowo-pochwowe w ginekologii operacyjnej" oraz "Nowe techniki leczenia zaburzeń i statyki nietrzymania moczu" organizowane przez Polskie Towarzystwo Ginekologiczne.

  Od wielu lat pracuje jako lekarz kobiet i dla kobiet niosąc pomoc i poradę z zakresu życia intymnego, uczestnicząc w życiu swoich pacjentek na różnych jego etapach.

  Dużo zainteresowania poświęca zagadnieniom poprawy jakości życia seksualnego kobiet dojrzałych ,zajmuje się nieinwazyjnym leczeniem problemów nietrzymania moczu oraz leczeniem poporodowych nieprawidlowości w obszarach warg sromowych , krocza i pochwy.

 • Albert Gugała

  Albert Gugała

  Dr Albert D. Gugała jest specjalistą urologiem, FEBU. Od 2004 r pracuje jako Asystent w Klinice Urologii Ogólnej, Czynnościowej i Onkologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadził tam Poradnię Zaburzeń Erekcji i Pracownię Urodynamiczną.

  W sferze jego głównych zainteresowań leżą kwestie związane z zaburzeniami funkcji seksualnych mężczyzn, rozrostem gruczołu krokowego oraz zaburzeniami czynnościowymi układu moczowego (np. nietrzymanie moczu).

  Należy do wielu polskich i międzynarodowych prestiżowych towarzystw medycznych. Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Urologicznego, Europejskiego Towarzystwa Urologicznego, International Continence Society, Polskiego Towarzystwa Medycyny Seksualnej oraz European Society for Sexual Medicine.

  W naszej klinice wykonuje operacje stulejki, jąder, torbieli nasiennych. Zajmuje się również leczeniem nietrzymania moczu, zaburzeniami erekcji, chorobami gruczołu krokowego (prostaty).

 • Izabella Jeleńska-Draim

  Izabella Jeleńska-Draim

  Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej.

  Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy. W schorzeniach neurologicznych stosowała często zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, czego skutkiem było zainteresowanie nową dziedziną medycyny.

  Medycyną Estetyczną, dr Jeleńska-Draim zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 4 lata później ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł specjalisty w tym zakresie. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

INFOLINIA - ZAPISY


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05
726-101-000

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00

Szpital Ambroziak
ul. Młynarska 2
05-500 Piaseczno

recepcja@klinikaambroziak.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.