PL | EN

ADIVIVE

Innowacyjna metoda lipotransferu!

Naturalny efekt wypełnienia, stymulacja komórek skóry...

O nas

Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

FLEBOLOGIA I CHIRURGIA NACZYNIOWA

 • Karol Chakkour

  Karol Chakkour

  Dr n. med. Karol Chakkour jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej

  Od ponad 10 lat pełnił funkcję asystenta w II Katedrze Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę doktorską obronił w 2001 r.

  Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej – Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej – Universite Paris VI.

  Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire oraz sekretarzem Polsko-Francuskiego Towarzystwa Angiologicznego.

  Dr Karol Chakkour ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej.

 • Jarosław Rosochacki

  Jarosław Rosochacki

  Dr Jarosław Rosochacki jest specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia i chirurgii żył.

  Dr Rosochacki jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. W 1990 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej, a następnie ukończył liczne kursy i szkolenia w zakresie chirurgii laparoskopowej, żywienia w chirurgii, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego, nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.

  W latach 1982-2007 pracował jako starszy asystent w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Wołominie a następnie jako konsultant w wielu prywatnych i państwowych placówkach.

  Na swoim koncie posiada ponad 4000 wykonanych zabiegów układu żylnego, w tym nowoczesne operacje wewnątrznaczyniowe (laser, fala radiowa).

  Dr Rosochacki jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i European Venous Forum. Od 15 lat prowadzi praktykę flebologiczną. Jest kosultantem amerykańskiej firmy Covidien dla której szkoli w Polsce chirurgów w wykonywaniu nowoczesnych operacji metodą fali radiowej Venefit.

ZADZWOŃ


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00
recepcja@klinikaambroziak.pl
Tel. +48 22 111 50 05
Tel. +48 726 101 000

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.