ZAMKNIJ

Oświadczenie

Klinka Ambroziak oświadcza, że nie jest w żaden sposób związana z reklamą środków odchudzających pod nazwą Piperine.

Dr Ambroziak nigdy nie rekomendował stosowania tych środków. Zbieżność nazwisk dr Marcina Ambroziaka oraz Prof. Ambroziaka – wskazanego jako autor korespondencji mailowej, reklamującej środek odchudzający jest przypadkowa. Autor korespondencji mailowej, reklamującej Piperine nie jest i nigdy nie był członkiem naszego zespołu.

Środki odchudzające pod nazwą Piperine nigdy nie były przedmiotem jakichkolwiek badań klinicznych w naszej Klinice. Nie jest nam znany ich skład, właściwości oraz sposób oddziaływania na organizm.

Zaleca się ostrożność w stosowaniu wszelkich suplementów diety, dokładną weryfikację składu tabletek oraz źródła ich pochodzenia a także konsultację medyczną przed rozpoczęciem wszelkich kuracji odchudzających, zwłaszcza wspomaganej środkami chemicznymi.

PL | EN

Ultraformer III

Zabiegi na CIAŁO 30% OFF

Zadbaj o siebie przed Sylwestrem. Tylko w Klinice w Piasecznie, promocja: 02.11-16.12

O nas

FLEBOLOGIA I CHIRURGIA NACZYNIOWA

 • Karol Chakkour

  Karol Chakkour

  Dr n. med. Karol Chakkour jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył I flebologią.

  Przez ponad 10 lat pełnił funkcję asystenta w II Katedrze Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę doktorską obronił w 2001 r.

  Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej – Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej – Universite Paris VI.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Venous Forum i Society for Vascular Surgery.

  Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire, College Francais de chirurgie vasculaire.

  Wykonał kilka tysięsy zabiegów na układzie żylnym, w tym nowoczesne zabiegi wewnątrzżylne metodą RF Venefit. Od ponad 15 lat wykonuje zabiegi skleroterapii. Przeszedł i systematycznie uczestniczy w kursach z zakresu nowoczesnego leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, skleroterapii, wewnątrznaczyniowych metod leczenia niewydolności żylnej (Ablacja RF Venefit, VenaSeal, EVLS).

  Dr Karol Chakkour ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej.

 • Jarosław Rosochacki

  Jarosław Rosochacki

  Dr Jarosław Rosochacki jest specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia i chirurgii żył.

  Dr Rosochacki jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. W 1990 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej, a następnie ukończył liczne kursy i szkolenia w zakresie chirurgii laparoskopowej, żywienia w chirurgii, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego, nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.

  W latach 1982-2007 pracował jako starszy asystent w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Wołominie a następnie jako konsultant w wielu prywatnych i państwowych placówkach.

  Na swoim koncie posiada ponad 4000 wykonanych zabiegów układu żylnego, w tym nowoczesne operacje wewnątrznaczyniowe (laser, fala radiowa).

  Dr Rosochacki jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i European Venous Forum. Od 15 lat prowadzi praktykę flebologiczną. Jest kosultantem amerykańskiej firmy Covidien dla której szkoli w Polsce chirurgów w wykonywaniu nowoczesnych operacji metodą fali radiowej Venefit.

Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

INFOLINIA - ZAPISY


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05
726-101-000

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00

Szpital Ambroziak
ul. Młynarska 2
05-500 Piaseczno

recepcja@klinikaambroziak.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.