PL | EN

Ultraformer III

Zabiegi na CIAŁO 30% OFF

Oferta karnawałowa – przez cały luty. W Warszawie i w Piasecznie!

O nas

FLEBOLOGIA I CHIRURGIA NACZYNIOWA

 • Karol Chakkour

  Karol Chakkour

  Dr n. med. Karol Chakkour jest specjalistą chirurgii naczyniowej i chirurgii ogólnej, od ponad 20 lat zajmuje się chirurgią żył I flebologią.

  Przez ponad 10 lat pełnił funkcję asystenta w II Katedrze Kliniki Chirurgii Ogólnej i Naczyniowej II wydziału Lekarskiego Akademii Medycznej w Warszawie. Pracę doktorską obronił w 2001 r.

  Wiele lat spędził we Francji w referencyjnych ośrodkach chirurgii naczyniowej w Paryżu, tam też zdobył Dyplom Specjalizacyjny z Chirurgii Naczyniowej Francuskiego Kolegium Chirurgii Naczyniowej, Dyplom Uniwersytecki z chirurgii naczyniowej – Universite Paris XII oraz Dyplom AFSA z chirurgii naczyniowej – Universite Paris VI.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, European Venous Forum i Society for Vascular Surgery.

  Jest honorowym Członkiem College Français de Pathologie Vasculaire, College Francais de chirurgie vasculaire.

  Wykonał kilka tysięsy zabiegów na układzie żylnym, w tym nowoczesne zabiegi wewnątrzżylne metodą RF Venefit. Od ponad 15 lat wykonuje zabiegi skleroterapii. Przeszedł i systematycznie uczestniczy w kursach z zakresu nowoczesnego leczenia przewlekłej niewydolności żylnej, skleroterapii, wewnątrznaczyniowych metod leczenia niewydolności żylnej (Ablacja RF Venefit, VenaSeal, EVLS).

  Dr Karol Chakkour ma na swoim koncie liczne publikacje z zakresu chirurgii naczyniowej i ogólnej.

 • Jarosław Rosochacki

  Jarosław Rosochacki

  Dr Jarosław Rosochacki jest specjalistą chirurgii ogólnej II stopnia i chirurgii żył.

  Dr Rosochacki jest absolwentem Akademii Medycznej w Warszawie. W 1990 roku uzyskał tytuł specjalisty w zakresie chirurgii ogólnej, a następnie ukończył liczne kursy i szkolenia w zakresie chirurgii laparoskopowej, żywienia w chirurgii, diagnostyki ultrasonograficznej schorzeń układu żylnego, skleroterapii, leczenia schorzeń układu chłonnego, nowoczesnych metod leczenia przewlekłej niewydolności żylnej.

  W latach 1982-2007 pracował jako starszy asystent w Oddziale Chirurgicznym Szpitala Powiatowego w Wołominie a następnie jako konsultant w wielu prywatnych i państwowych placówkach.

  Na swoim koncie posiada ponad 4000 wykonanych zabiegów układu żylnego, w tym nowoczesne operacje wewnątrznaczyniowe (laser, fala radiowa).

  Dr Rosochacki jest członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego i European Venous Forum. Od 15 lat prowadzi praktykę flebologiczną. Jest kosultantem amerykańskiej firmy Covidien dla której szkoli w Polsce chirurgów w wykonywaniu nowoczesnych operacji metodą fali radiowej Venefit.

 • Agnieszka A. Krawczyk

  Agnieszka A. Krawczyk

  Dr Agnieszka Krawczyk jest absolwentką Akademii Medycznej w Warszawie, którą ukończyła w 1997 roku, uzyskując dyplom lekarza. Po ukończeniu studiów pracowała w Katedrze i Klinice Chirurgii Ogólnej i Transplantacyjnej Szpitala Dzieciątka Jezus-Centrum Leczenia Obrażeń, pod kierownictwem Prof. Wojciecha Rowińskiego, w której ukończyła specjalizację z chirurgii ogólnej i obroniła doktorat z medycyny pod opieką Prof. Zbigniewa Wierzbickiego. Równolegle od końca studiów pracowała w Centrum Organizacyjno-Koordynacyjnym ds. Transplantacji pod kierownictwem Prof. Janusza Wałaszewskiego, gdzie odpowiadała za programy i kontakty międzynarodowe.

  Następnie podjęła studia podyplomowe w, najstarszej w Polsce, Podyplomowej Szkole Medycyny Estetycznej, którą ukończyła w 2009 roku z wyróżnieniem, uzyskując tytuł lekarza medycyny estetycznej. Jako jedna z pierwszych 96 lekarzy w Polsce posiada certyfikat, potwierdzający jej kwalifikacje w zakresie medycyny estetycznej.

  Leczeniem chorób żył zajmuje się od zakończenia studiów. Wykonuje diagnostykę obrazową naczyń (USG Doppler) oraz leczeniem niewydolności żylnej.

  Od wielu lat jest aktywnym członkiem Towarzystwa Chirurgów Polskich, Polskiego Towarzystwa Flebologicznego, Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Antiaging, WOSIAM - World Society Interdisciplinary Anti-Aging Medicine, ESCAD - European Society for Cosmetic and Aesthetic Dermatology, ESOT – European Society for Organ Transplantation.

Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

INFOLINIA - ZAPISY


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05
726-101-000

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00

Szpital Ambroziak
ul. Młynarska 2
05-500 Piaseczno

recepcja@klinikaambroziak.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.