ZAMKNIJ

Oświadczenie

Klinka Ambroziak oświadcza, że nie jest w żaden sposób związana z reklamą środków odchudzających pod nazwą Piperine.

Dr Ambroziak nigdy nie rekomendował stosowania tych środków. Zbieżność nazwisk dr Marcina Ambroziaka oraz Prof. Ambroziaka – wskazanego jako autor korespondencji mailowej, reklamującej środek odchudzający jest przypadkowa. Autor korespondencji mailowej, reklamującej Piperine nie jest i nigdy nie był członkiem naszego zespołu.

Środki odchudzające pod nazwą Piperine nigdy nie były przedmiotem jakichkolwiek badań klinicznych w naszej Klinice. Nie jest nam znany ich skład, właściwości oraz sposób oddziaływania na organizm.

Zaleca się ostrożność w stosowaniu wszelkich suplementów diety, dokładną weryfikację składu tabletek oraz źródła ich pochodzenia a także konsultację medyczną przed rozpoczęciem wszelkich kuracji odchudzających, zwłaszcza wspomaganej środkami chemicznymi.

PL | EN

MIRADRY

TERAPIA NADPOTLIWOŚCI

Procedura redukcji potu za pomocą systemu miraDry jest bezpieczna i udowodniona klinicznie.

O nas

DERMATOLOGIA KLINICZNA
I ESTETYCZNA

 • Marcin Ambroziak

  Marcin Ambroziak

  Dr Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem, wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Członek-założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jak również członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (w 2002 roku nagrodzony za wkład w działalność Towarzystwa). Należy do European Society for Dermatological Research. Jest jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging, którego celem jest kształcenie oraz certyfikowanie lekarzy w tej dziedzinie. Z powodzeniem prowadzi od początku jej istnienia Klinikę Dermatologiczną „ESTEDERM” w Warszawie. Jest autorem ponad 50 publikacji, głównie z zakresu terapii dermatologicznej. Bierze udział w licznych badaniach klinicznych nad farmakologią leków stosowanych w dermatologii. Jest międzynarodowym trenerem z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego.

  Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów (w szczególności łysienia), trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii.

 • Bartłomiej Kwiek

  Bartłomiej Kwiek

  Dr n. med. Bartłomiej Kwiek jest adiunktem Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Podyplomowych Studiów Dermatologii Estetycznej. Od ukończenia I Wydziału Lekarskiego WUM w roku 2000 jest związany z Kliniką Dermatologiczną WUM, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne i studia doktoranckie pod kierownictwem Prof. Andrzeja Langnera w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Jego doktorat z dziedziny Dermatologii i Alergologii dotyczący immunologii i leczenia atopowego zapalenia skóry został wyróżniony nagrodą Rektora WUM.

  W 2004 roku odbył roczny staż w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu w Bonn w ramach Stypendium Otto Braun-Falco. Ponadto był stypendystą Euroderm Excellence (Stypenium Szkoleniowe w Rzymie w 2006 roku) i American Academy of Dermatology (Stypenium Szkoleniowe w Waszyngtonie w 2004 roku). Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych z zakresu dermatologii (leczenie trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób włosów) i dermatologii estetycznej. Prace te były publikowane w prestiżowych pismach polskich i obcojęzycznych, w tym także w najbardziej prestiżowym piśmie alergologicznym na świecie (Journal of Allergy and Clinical Immunology – organ stowarzyszenia Amerykańskiej Akademii Alergii, Astmy i Immunologii), za którą to pracę otrzymał Nagrodę Ministra Zdrowia. Jest członkiem European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.

  Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku i jego powikłań, atopowego zapalenia skóry a także w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Aleksandra Gołębiowska

  Aleksandra Gołębiowska

  Dr Aleksandra Gołębiowska ukończyła studia medyczne na I wydziale Lekarskim WarszawskiegoUniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w ramach studiów doktoranckich prowadzi działalność naukową oraz zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu.

  Od 2011 roku jest członkiem International Society forDermatologic Surgery (ISDS). Specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych, a także w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Izabella Jeleńska-Draim

  Izabella Jeleńska-Draim

  Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej.

  Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy. W schorzeniach neurologicznych stosowała często zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, czego skutkiem było zainteresowanie nową dziedziną medycyny.

  Medycyną Estetyczną, dr Jeleńska-Draim zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 4 lata później ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł specjalisty w tym zakresie. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

 • Katarzyna Bałabańska

  Katarzyna Bałabańska

  Dr Katarzyna Bałabańska ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest pracownikiem Kliniki Dermatologicznej tej uczelni. Doświadczenie zawodowe w zakresie dermatologii zdobyła m.in. w LKH Graz oraz w Landesklinik w Essen. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, spośród których bardzo ceni sobie kurs przeszczepiania włosów metodą S.A.F.E.R. w Paryżu.

  Specjalizuje się w przeszczepianiu włosów, w leczeniu chorób dermatologicznych, a także zajmuje się zabiegami z dermatologii estetycznej. W Klinice prowadzi również badania kliniczne.

 • Monika Kałowska

  Monika Kałowska

  Dr n. med. Monika Kałowska jest dermatologiem oraz specjalistą w dziedzinie patomorfologii i autorem, wyróżnionej przez WUM, pracy doktorskiej z zakresu patofizjologii chorób pęcherzowych skóry.

  Od 2004 r jest związana Kliniką Dermatologiczną WUM, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii. Obecnie pracuje jako starszy asystent Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i English Division WUM.

  Dr Kałowska Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venerology i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.

  Ukończyła Kurs Histopatologii Dermatologicznej organizowany przez European Academy of Dermatology and Venerology w 2009 roku. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, chorób pęcherzowych, trądziku i jego powikłań, a także dermoskopii i w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Michał Rożalski

  Michał Rożalski

  Dr Michał Rożalski ukończył studia medyczne w na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje, jako rezydent i asystent w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Nauki o Zdrowiu i English Division WUM.

  Prowadzi również bardzo zaawansowane badania naukowe. Prowadzi badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, a także w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Katarzyna Żórawicz

  Katarzyna Żórawicz

  Dr Żórawicz jest absolwentką II Wydziału Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od 2010 roku, gdzie jako stypendystka studiów doktoranckich prowadzi działalność naukową oraz zajęcia ze studentami polsko- i anglojęzycznymi.

  Prowadzi również indywidualną praktykę lekarską. Dr Katarzyna Żórawicz specjalizuje się w leczeniu schorzeń dermatologicznych, dermatoskopowej ocenie zmian skórnych , wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach ( w zakresie dermatoskopii oraz medycyny estetycznej) oraz kongresach naukowych ( m.in. European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society).

  Pani doktor jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society.

 • Katarzyna Osipowicz

  Katarzyna Osipowicz

  Dr Katarzyna Osipowicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoją wiedzę poszerzała na licznych stypendiach zagranicznych, między innymi w Niemczech, Grecji czy Włoszech. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe: Medycyna Estetyczna dla lekarzy.

  Obecnie jest pracownikiem Kliniki Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz prowadzi własną praktykę lekarską. Jako stypendystka studiów doktoranckich, prowadzi działalność naukową oraz zajęcia w języku angielskim ze studentami Wydziału Lekarskiego WUM.

  Doktor Osipowicz jest czynnym członkiem wielu organizacji m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging - PTMEiAA oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej-POLME, European Academy of Dermatology and Venerology-EADV czy International Society for Dermatologic Surgery - ISDS.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, w kraju i za granicą.

  Na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i umiar – zawsze kieruje się zasadą, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie korygować urodę, a nie wywoływać efekt sztuczności.

Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

INFOLINIA - ZAPISY


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05
726-101-000

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00

Szpital Ambroziak
ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno

recepcja@klinikaambroziak.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.