PL | EN

Ultraformer III

Zabiegi na CIAŁO 30% OFF

Oferta karnawałowa – przez cały luty. W Warszawie i w Piasecznie!

O nas

DERMATOLOGIA KLINICZNA
I ESTETYCZNA

 • Marcin Ambroziak

  Marcin Ambroziak

  Dr Marcin Ambroziak, jest lekarzem dermatologiem, wieloletnim pracownikiem Kliniki Dermatologicznej Akademii Medycznej w Warszawie. Członek-założyciel Stowarzyszenia Lekarzy Dermatologów Estetycznych, jak również członek Polskiego Towarzystwa Dermatologicznego (w 2002 roku nagrodzony za wkład w działalność Towarzystwa). Należy do European Society for Dermatological Research. Jest jednym z założycieli Międzynarodowego Centrum Medycyny Anti-Aging, którego celem jest kształcenie oraz certyfikowanie lekarzy w tej dziedzinie. Z powodzeniem prowadzi od początku jej istnienia Klinikę Dermatologiczną „ESTEDERM” w Warszawie. Jest autorem ponad 50 publikacji, głównie z zakresu terapii dermatologicznej. Bierze udział w licznych badaniach klinicznych nad farmakologią leków stosowanych w dermatologii. Jest międzynarodowym trenerem z zakresu stosowania preparatów kwasu hialuronowego.

  Specjalizuje się w dermatologii estetycznej, leczeniu chorób włosów (w szczególności łysienia), trądziku, łuszczycy, a także dermatochirurgii.

 • Bartłomiej Kwiek

  Bartłomiej Kwiek

  Dr n. med. Bartłomiej Kwiek jest adiunktem Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii, Farmacji i Podyplomowych Studiów Dermatologii Estetycznej. Od ukończenia I Wydziału Lekarskiego WUM w roku 2000 jest związany z Kliniką Dermatologiczną WUM, gdzie odbył szkolenie specjalizacyjne i studia doktoranckie pod kierownictwem Prof. Andrzeja Langnera w dziedzinie Dermatologii i Wenerologii. Jego doktorat z dziedziny Dermatologii i Alergologii dotyczący immunologii i leczenia atopowego zapalenia skóry został wyróżniony nagrodą Rektora WUM.

  W 2004 roku odbył roczny staż w Klinice Dermatologicznej Uniwersytetu w Bonn w ramach Stypendium Otto Braun-Falco. Ponadto był stypendystą Euroderm Excellence (Stypenium Szkoleniowe w Rzymie w 2006 roku) i American Academy of Dermatology (Stypenium Szkoleniowe w Waszyngtonie w 2004 roku). Jest autorem ponad 50 publikacji naukowych z zakresu dermatologii (leczenie trądziku, łuszczycy, atopowego zapalenia skóry, chorób włosów) i dermatologii estetycznej. Prace te były publikowane w prestiżowych pismach polskich i obcojęzycznych, w tym także w najbardziej prestiżowym piśmie alergologicznym na świecie (Journal of Allergy and Clinical Immunology – organ stowarzyszenia Amerykańskiej Akademii Alergii, Astmy i Immunologii), za którą to pracę otrzymał Nagrodę Ministra Zdrowia. Jest członkiem European Society for Dermatological Research, European Academy of Dermatology and Venerology i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.

  Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, trądziku i jego powikłań, atopowego zapalenia skóry a także w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Aleksandra Gołębiowska

  Aleksandra Gołębiowska

  Dr Aleksandra Gołębiowska ukończyła studia medyczne na I wydziale Lekarskim WarszawskiegoUniwersytetu Medycznego. Obecnie pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, gdzie w ramach studiów doktoranckich prowadzi działalność naukową oraz zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Stomatologii oraz Wydziału Nauk o Zdrowiu.

  Od 2011 roku jest członkiem International Society forDermatologic Surgery (ISDS). Specjalizuje się w leczeniu chorób dermatologicznych, a także w zabiegach z zakresu dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Izabella Jeleńska-Draim

  Izabella Jeleńska-Draim

  Dr Izabella Jeleńska-Draim jest neurologiem, posiada również specjalizację z zakresu medycyny estetycznej.

  Od 1995 roku pracowała w Klinice Neurologii X Wojskowego Szpitala w Bydgoszczy. Tam też, w 2001 roku zrobiła specjalizację w dziedzinie neurologii i zdała egzamin końcowy. W schorzeniach neurologicznych stosowała często zabiegi z wykorzystaniem toksyny botulinowej, czego skutkiem było zainteresowanie nową dziedziną medycyny.

  Medycyną Estetyczną, dr Jeleńska-Draim zaczęła zajmować się w 2005 roku, a 4 lata później ukończyła pierwszą w Polsce Podyplomową Szkołę Medycyny Estetycznej i uzyskała tytuł specjalisty w tym zakresie. Tytuł ten nadawany jest i honorowany przez Polskie Towarzystwo Medycyny Estetycznej i Stowarzyszenie Medycyny Estetycznej ( UIME ) w Paryżu.

  Jest członkiem Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging. Uczestniczy w wielu szkoleniach w kraju i zagranicą stale podnosząc swoje kwalifikacje.

 • Katarzyna Bałabańska

  Katarzyna Bałabańska

  Dr Katarzyna Bałabańska ukończyła studia na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Obecnie jest pracownikiem Kliniki Dermatologicznej tej uczelni. Doświadczenie zawodowe w zakresie dermatologii zdobyła m.in. w LKH Graz oraz w Landesklinik w Essen. Stale podnosi swoje kwalifikacje uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, spośród których bardzo ceni sobie kurs przeszczepiania włosów metodą S.A.F.E.R. w Paryżu.

  Specjalizuje się w przeszczepianiu włosów, w leczeniu chorób dermatologicznych, a także zajmuje się zabiegami z dermatologii estetycznej. W Klinice prowadzi również badania kliniczne.

 • Monika Kałowska

  Monika Kałowska

  Dr n. med. Monika Kałowska jest dermatologiem oraz specjalistą w dziedzinie patomorfologii i autorem, wyróżnionej przez WUM, pracy doktorskiej z zakresu patofizjologii chorób pęcherzowych skóry.

  Od 2004 r jest związana Kliniką Dermatologiczną WUM, gdzie odbyła szkolenie specjalizacyjne z dermatologii i wenerologii. Obecnie pracuje jako starszy asystent Kliniki Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia ze studentami Wydziału Lekarskiego i English Division WUM.

  Dr Kałowska Jest członkiem European Academy of Dermatology and Venerology i Polskiego Towarzystwa Dermatologii i Wenerologii.

  Ukończyła Kurs Histopatologii Dermatologicznej organizowany przez European Academy of Dermatology and Venerology w 2009 roku. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, w tym szczególnie łuszczycy, chorób pęcherzowych, trądziku i jego powikłań, a także dermoskopii i w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Michał Rożalski

  Michał Rożalski

  Dr Michał Rożalski ukończył studia medyczne w na I Wydziale Lekarskim Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Pracuje, jako rezydent i asystent w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Prowadzi zajęcia i wykłady dla studentów Wydziału Lekarskiego, Wydziału Nauki o Zdrowiu i English Division WUM.

  Prowadzi również bardzo zaawansowane badania naukowe. Prowadzi badania kliniczne nad nowymi lekami mającymi zastosowanie w dermatologii. Specjalizuje się w leczeniu chorób skóry, a także w dermatologii estetycznej i zabiegowej.

 • Katarzyna Żórawicz

  Katarzyna Żórawicz

  Dr Żórawicz jest lekarzem specjalistą w dziedzinie dermatologii i wenerologii oraz lekarzem medycyny estetycznej.

  Studia ukończyła na II Wydziale Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego.

  Pracuje w Klinice Dermatologicznej Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego od 2010 roku, gdzie jako stypendystka studiów doktoranckich prowadzi działalność naukową oraz zajęcia ze studentami polsko- i anglojęzycznymi.

  Prowadzi również indywidualną praktykę lekarską. Dr Katarzyna Żórawicz specjalizuje się w leczeniu schorzeń dermatologicznych, dermatoskopowej ocenie zmian skórnych, wykonuje zabiegi z zakresu medycyny estetycznej, m.in. laseroterapia, kwas hialuronowy, toksyna botulinowa) oraz dermatochirurgii.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych szkoleniach ( w zakresie dermatoskopii oraz medycyny estetycznej) oraz kongresach naukowych (m.in. European Academy of Dermatology and Venereology, International Dermoscopy Society).

  Pani doktor jest członkiem European Academy of Dermatology and Venereology oraz International Dermoscopy Society.

 • Katarzyna Osipowicz

  Katarzyna Osipowicz

  Dr Katarzyna Osipowicz jest absolwentką Wydziału Lekarskiego Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. Swoją wiedzę poszerzała na licznych stypendiach zagranicznych, między innymi w Niemczech, Grecji czy Włoszech. Dodatkowo ukończyła studia podyplomowe: Medycyna Estetyczna dla lekarzy.

  Obecnie jest pracownikiem Kliniki Dermatologii i Wenerologii w Szpitalu Klinicznym Dzieciątka Jezus w Warszawie oraz prowadzi własną praktykę lekarską. Jako stypendystka studiów doktoranckich, prowadzi działalność naukową oraz zajęcia w języku angielskim ze studentami Wydziału Lekarskiego WUM.

  Doktor Osipowicz jest czynnym członkiem wielu organizacji m.in. Polskiego Towarzystwa Medycyny Estetycznej i Anti-Aging - PTMEiAA oraz Polskiego Towarzystwa Lekarzy Medycyny Estetycznej-POLME, European Academy of Dermatology and Venerology-EADV czy International Society for Dermatologic Surgery - ISDS.

  Stale podnosi swoje kwalifikacje, uczestnicząc w szkoleniach i warsztatach, w kraju i za granicą.

  Na pierwszym miejscu stawia zdrowy rozsądek i umiar – zawsze kieruje się zasadą, że zabiegi z zakresu medycyny estetycznej mają subtelnie korygować urodę, a nie wywoływać efekt sztuczności.

Dermatologia estetyczna

Wskazania

Zdrowe, piękne nogi w Klinice Ambroziak!

INFOLINIA - ZAPISY


DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ DZWONIĄC:

(22) 111-50-05
726-101-000

ZAPRASZAMY

Al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa
PN-PT 10:00-20:00
SOB 10:00-18:00

Szpital Ambroziak
ul. Młynarska 2
05-500 Piaseczno

recepcja@klinikaambroziak.pl

BĄDŹ NA BIEŻĄCO

PODAJ ADRES E-MAIL, ABY
OTRZYMYWAĆ NAJNOWSZE
INFORMACJE

Wykonanie ROXX Media
Wszelkie Prawa Zastrzeżone Klinika Ambroziak Estederm Sp. z o.o. S.K.A.