Strona Główna O nas Praca Recepcjonistka

Recepcjonistka

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres:
rekrutacja@klinikaambroziak.pl

Poszukujemy osoby na stanowisko Recepcjonistki

Zakres obowiązków:

  • obsługa centrali telefonicznej,
  • obsługa bezpośrednia Pacjentów oraz Gości Kliniki,
  • obsługa kasy fiskalnej,
  • przyjmowanie płatności,
  • udzielanie podstawowych informacji na temat zakresu zabiegów/usług Kliniki oraz cen,
  • prowadzenie zapisów wizytinne obowiązki biurowe zlecone przez przełożonego.

Poszukujemy osób:

  • Z DOŚWIADCZENIEM W PRACY W RECEPCJI W BRANŻY MEDYCZNEJ (mile widziane),
  • z nienaganną prezencją,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
  • elokwentnych,
  • dyspozycyjnych w dni powszednie oraz weekendy,
  • z komunikatywną znajomością języka angielskiego,

Aplikacje, które nie spełniają powyższych wymagań nie będą rozpatrywane.

Prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres rekrutacja@klinikaambroziak.pl

Klinika Ambroziak

al. Gen. W. Sikorskiego 13/U1
02-758 Warszawa

pon-pt: 10:00-20:00
sob: 10:00-18:00

Szpital Ambroziak

ul. Młynarska 2a
05-500 Piaseczno

sob: zamknięte